Per Enoksson blandteknik

104435

ENOKSSON Per (född 1965) "Felgrepp", signerad och daterad a tergo Per Enoksson -01, tusch och blyerts på bänklock, 70x60 cm;
PROVENIENS: Galerie Nordenhake, Stockholm

Konst, Måleri

Per Enoksson blandteknik
Budhistorik (4 bud)

54260
50142
50141
45194

Slutpris SEK:
151 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.