Olle Hjortzberg akvarell

104431

HJORTZBERG, Olle (1872-1959): Motiv från Manheim, signerad och daterad Olle Hjortzberg Manheim juni 1934, akvarell, 50x32 cm

Konst, Måleri

Olle Hjortzberg akvarell
Budhistorik (28 bud)
45711
4 400
45697
4 200
45706
45697
3 800
45694
3 600

Slutpris SEK:
4 400
425 EUR, 482 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.