Harald Wiberg akvarell

104429

WIBERG, Harald (1908-1986): "Fälthare", signerad och daterad Harald Wiberg 1953, akvarell, 27x33 cm

Konst, Måleri

Harald Wiberg akvarell

Budhistorik (14 bud)
45695
45682
2 800
43968
2 600
43404
2 400
43967
2 400

Slutpris SEK:
290 EUR, 329 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.