Harald Wiberg tuschteckning

104428

WIBERG, Harald (1908-1986): Österbotten, Köklot, signerad och daterad Harald Wiberg 1966, tusch och täckvitt, 29x39 cm

Konst, Måleri

Harald Wiberg tuschteckning
Budhistorik (4 bud)

45681
650
36931
600
45650
550
36931

Slutpris SEK:
650
63 EUR, 71 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.