Oljemålning gårdsexteriör

104427

OKÄND KONSTNÄR, 1800-tal, Gårdsexteriör med gris och höns, olja på duk, 22x30 cm

Konst, Måleri

Oljemålning gårdsexteriör

Budhistorik (17 bud)
45453
4 800
44596
4 600
44596
4 400
44587
4 200
44595

Slutpris SEK:
4 800
458 EUR, 515 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.