Fällbord med alrotsskiva

104426

FÄLLBORD, 1800-tal, svärtad fot med alrotsskiva, höjd 74, 90x90 cm

Ytskador

Fällbord med alrotsskiva

Budhistorik (24 bud)
47915
6 200
48038
6 000
47915
5 800
48015
5 600
47915
5 400

Slutpris SEK:
6 200
598 EUR, 680 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.