Oidentifierad konstnär oljemålning

104421

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1800-tal, Landskap i solnedgång, otydlig signerad, olja på pannå, 27x39 cm

Konst, Måleri

Budhistorik (10 bud)
50440
50439
1 900
50438
1 800
50398
1 700
49774
1 600

Slutpris SEK:
201 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.