Skedar i silver

104392

MATSKEDAR, 7 st., silver, 1700-tal, delvis med fiolskaft med rak ås, ca 390 g

Slitage

Silver

Skedar i silver

Budhistorik (5 bud)
46763
1 900
45517
1 800
45517
39223
1 300
38720

Slutpris SEK:
1 900
191 EUR, 217 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.