Dosor i silver

104384

DOSOR, 3 st., silver, 1800-tal, vikt ca 225 g

Slitage

Silver

Dosor i silver

Budhistorik (10 bud)
39221
850
46811
39221
750
46227
700
39221
600

Slutpris SEK:
850
86 EUR, 97 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.