Karmstol windsortyp

104377

KARMSTOL, windsortyp, 1900-tal

bruksslitage

Karmstol windsortyp

Budhistorik (28 bud)
45502
45585
45502
1 900
45584
1 800
45502
1 700

Slutpris SEK:
222 EUR, 252 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.