Dosa i silver

104373

DOSA, silver, Sverige otydliga stämplar, invändig förgyllning, infällda medaljer, vikt 145 g, längd 11 cm

Silver

Dosa i silver

Budhistorik (10 bud)
46684
40495
40495
700
45505
650
40495
600

Slutpris SEK:
111 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.