Reinhold Ljunggren litografier

104370

LJUNGGREN, Reinhold (född 1920): 2 st, kustmotiv resp landskap, signerade R Ljunggren, litografier, 19x30 resp. 16x34 cm

Budhistorik (8 bud)
45560
700
44673
650
45559
600
44673
500
41415
450

Slutpris SEK:
700
68 EUR, 77 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.