Snedklaffsbyrå 1700-tal valnöt

104335

SNEDKLAFFSBYRÅ, 1700-tal, England, valnöt höjd 88, 87x47 cm

Nycklar saknas, skador, lösa fanerbitar medföljer

Budhistorik (3 bud)

37017
36809
36778

Slutpris SEK:
193 EUR, 219 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.