Tuschteckning av Ehrensvärd

104330

EHRENSVÄRD, C. A., tuschlavering, 1700-tal, stämpelsignerad med monogram, uppklistrad på papper, ca 14 x 20,5 cm

Konst, Måleri

Tuschteckning av Ehrensvärd
Budhistorik (7 bud)
44423
650
44422
600
43887
550
44404
550
43887

Slutpris SEK:
650
65 EUR, 74 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.