Roland Svensson litografi

104320

SVENSSON, Roland (1910-2003): Motiv från Gillöga, signerad roland S, H.C. 50 ex färglitografi, 30x43 cm

Gulnad

Roland Svensson litografi
Budhistorik (7 bud)
44224
550
44340
550
44224
500
38929
450
44126

Slutpris SEK:
550
55 EUR, 63 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.