Ljusstakar i silver

104309

LJUSSTAKAR, 2 par, silver, stämplade Ceson resp K&EC, Göteborg 1970-tal, höjd ca 6,5 cm

Silver, Belysning, Ljusstakar

Ljusstakar i silver

Budhistorik (15 bud)
45118
44992
45081
44992
850
44694

Slutpris SEK:
106 EUR, 121 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.