4 st litografier av Baubaut

104307

BAUBAUT, L., 4 st, pochoir-kolorerade litografier, troligen 1930-tal, ca 28 x 22 cm, 2 signerade, 2 endast i plåten

Liten fläck, något skadade marginaler

Konst, Grafik, Fashion

4 st litografier av Baubaut
Budhistorik (1 bud)

38632
2011-09-28 21:10:58

2011-10-03 kl 16:39
Slutpris SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.