Björn Hallström blyertsteckningar

104300

HALLSTRÖM, Björn (1916-81): 2 st, Motiv från Kos, signerade och daterade Björn Hallström -81, blyerts, 26x45 cm

Konst, Måleri

Budhistorik (4 bud)

44365
44362
44359
550
35935

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:
1 800

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.