Patrik Qvist digitaltryck

104285

QVIST, Patrik (född 1968): Te - Revolution, signerad och daterad Patrik Qvist 09, 3/10, digitaltryck på papper, 68x59 cm

Patrik Qvist digitaltryck
Budhistorik (6 bud)
44353
1 400
44352
1 300
44350
44349
42357

Slutpris SEK:
1 400
135 EUR, 153 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.