Bägare i silver Uppsala

104267

BÄGARE, silver, Uppsala, 1700-talets slut, invändigt med förgyllning, svisselerad blom- och bladddekor, höjd 22 cm

Silver

Bägare i silver Uppsala

Budhistorik (4 bud)

36112
35443
3 800
35442
3 600
35441

Slutpris SEK:
386 EUR, 438 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.