Öyvind Fahlström litografi

104260

FAHLSTRÖM, Öyvind (1928-1976): Column no 1/ Wonder Bread, signerad i trycket, färgoffsetlitografi,1972, bladstorlek 71x59 cm

Hanteringsveck, bristningar

Öyvind Fahlström litografi
Budhistorik (23 bud)
44270
7 200
43732
7 000
44269
6 800
43732
5 600
44266
5 400

Slutpris SEK:
7 200
725 EUR, 824 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.