Wilhelm Wik oljemålning

104249

WIK, Wilhelm (1897-1987): Komposition, signerad a tergo Wilhelm Wik, olja på duk, 81x100 cm

Konst, Måleri

Wilhelm Wik oljemålning
Budhistorik (24 bud)
44184
7 600
44213
7 400
44184
7 200
44200
7 000
44184
6 600

Slutpris SEK:
7 600
725 EUR, 815 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.