Evald Dahlskog oljemålning

104243

DAHLSKOG, Evald (1894-1950): Italienskt landskap, signerad och daterad E Dahlskog 40, olja på pannå, 72x90 cm

Konst, Måleri

Evald Dahlskog oljemålning

Budhistorik (11 bud)
44180
6 800
43990
6 600
43990
5 400
43626
5 200
41782
5 000

Slutpris SEK:
6 800
685 EUR, 778 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.