Väggkommod

104215

VÄGGKOMMOD, omkring 1900, från pansarskeppet "HMS Thor", mahogny, utfällbart handfat i porslin, spegel, höjd 173 cm

Obetydliga skador och slitage

Nautica/Technica, Möbler

Väggkommod

Budhistorik (7 bud)
50713
6 400
50692
5 000
50690
50147
2 400
49675

Slutpris SEK:
6 400
644 EUR, 732 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.