Väggspegel i rokoko

104206

VÄGGSPEGEL, stockholmsarbete i rokoko, förgylld, dubbla hallstämplar, 128x55 cm

Trasiga kantglas, lagningar

Speglar

Väggspegel i rokoko

Budhistorik (21 bud)
44033
11 500
44050
11 500
44033
11 000
44042
10 500
44033
10 000

Slutpris SEK:
11 500
1 110 EUR, 1 260 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.