Madeleine Pyk oljemålning

104191

PYK, Madeleine (född 1934): Fyra cyklister, signerad och daterad M Pyk 1970, olja på duk, 15x26 cm

Konst, Måleri

Madeleine Pyk oljemålning
Budhistorik (7 bud)
46764
2 600
45750
2 400
43651
42894
42890
1 700

Slutpris SEK:
2 600
248 EUR, 279 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.