Marie-Louise Ekman oljemålning

104188

EKMAN, Marie-Louise (född 1944): Utan titel, Signerad och daterad på baksidan Marie Louise De Geer 1967, olja på duk, 99x62 cm

Konst, Måleri

Budhistorik (11 bud)
51268
6 400
51273
6 200
51268
6 000
51253
5 600
51244
5 200

Slutpris SEK:
6 400
644 EUR, 732 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.