Arabiska handskrifter

104175

ARABISKA HANDSKRIFTER, 2 st, troligen sent 1800-tal, böner, dikter mm

Skador och defekter

Böcker/Kartor, Handskrifter, Diverse

Arabiska handskrifter
Budhistorik (11 bud)
42644
40840
750
42643
700
40840
650
42642
600

Slutpris SEK:
77 EUR, 88 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.