Sten Ekendahl oljemålning

104164

EKENDAHL, Sten (1900-tal): Nordafrikansk bybild med figurer, signerad och daterad 46, olja på duk, 92x63 cm

Ramskador

Konst, Måleri

Sten Ekendahl oljemålning

Budhistorik (10 bud)
42514
42513
950
42512
900
42511
850
42326

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.