Madeleine Pyk blandteknik

104157

PYK, Madeleine (f 1934): Figurkomposition, signerad och daterad M. Pyk Rom 1974 blandteknik, 16x23 cm

Madeleine Pyk blandteknik
Budhistorik (22 bud)
43146
43072
1 400
43019
1 300
43071
1 300
43019

Slutpris SEK:
151 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.