Kerstin Hörlin Holmqvist soffbord

104148

BORD, "Plommonet", Kerstin Hörlin Holmqvist, ur serien "paradis", teak, skyltmärkt NK, höjd 53, längd 124x56 cm

Ytslitage, få kantnagg, glasmärke

Budhistorik (3 bud)

36925
43959
36925

Slutpris SEK:
116 EUR, 132 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.