Stig "Slas" Claesson färglitografi

104142

CLAESSON, Stig (Slas) (1928-2008): Motiv från Stockholm, signerad , färglitografi, 52/75, 41x54 cm

Stig
Budhistorik (28 bud)
43888
44020
3 800
43888
3 600
43999
3 600
43888
3 400

Slutpris SEK:
403 EUR, 458 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.