Madeleine Pyk blandteknik

104141

PYK, Madeleine (född 1934):Sten sture, signerad och daterad M Pyk 1976, blandteknik, 22x26 cm

Konst, Måleri

Madeleine Pyk blandteknik
Budhistorik (15 bud)
41483
43350
41483
43344
1 900
41483
1 800

Slutpris SEK:
222 EUR, 252 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.