Bordslystrar 1 par

104139

BORDSLYSTRAR, 1 par, 1800-tal, förgylld mässing och marmor, höjd 49 cm
Proveniens: Königstedts gård, Finland

Belysning, Ljusstakar

Bordslystrar 1 par

Budhistorik (13 bud)
43368
4 800
43376
4 600
43368
4 400
43364
4 200
43360

Slutpris SEK:
4 800
463 EUR, 526 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.