Harald Lyth litografi

104137

LYTH Harald (f.1937), Komposition, litografi, signerad och numrerad 52/95, ca 105x75 cm

Harald Lyth litografi

Budhistorik (19 bud)
43292
3 800
43063
3 600
43028
3 400
42989
3 200
43025

Slutpris SEK:
3 800
363 EUR, 408 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.