KANDELABRAR 1800-tal

104109

KANDELABRAR, 1 par, för 4 ljus vardera, senempirestil, förgylld och patinerad brons, höjd 55 cm

Ljusmanschetter saknas

Belysning, Ljusstakar

KANDELABRAR 1800-tal

Budhistorik (8 bud)
45358
7 800
45266
7 600
44998
7 000
44993
6 000
42366
5 000

Slutpris SEK:
7 800
785 EUR, 892 USD
Utropspris SEK:
12 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.