Congo Chair Theo Ruth

104107

CONGO CHAIR, Theo Ruth, för Artifort, Holland, 1950-tal

Bruksslitage

Congo Chair Theo Ruth

Budhistorik (4 bud)

43136
41799
750
41798
38579

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.