Ljussstakar empire

104105

LJUSSTAKAR, 1 par, 1800-tal, empire, förgylld brons, höjd 27 cm

Sliten förgyllning

Belysning, Ljusstakar

Ljussstakar empire

Budhistorik (12 bud)
43029
4 800
42935
4 600
43026
4 400
42935
4 200
41636

Slutpris SEK:
4 800
463 EUR, 526 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.