Reinhold Ljunggren litografier

104096

LJUNGGREN, Reinhold (1920-2006): 3 st, signerade och numrerade, färglitografier, 38x28, 23x31 samt 26x47 cm

Budhistorik (8 bud)
46828
2 600
42691
2 400
39755
37548
39750

Slutpris SEK:
2 600
248 EUR, 279 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.