Stig "Slas" Claesson tusch

104094

CLAESSON, Stig (Slas), (1928-2008): Traktor vid åker, signerad och daterad Stig Claesson 69, tusch, 42x52 cm

Konst, Måleri

Stig

Budhistorik (14 bud)
45527
1 300
46720
45527
37873
42831
950

Slutpris SEK:
1 300
131 EUR, 149 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.