Muggar Kina

104089

MUGGAR, 4 st, 1700-tal, porslin, Kina, dekor av figurscener och blommor, höjd 10-11,5 cm

Skador, lagningar

Orientaliskt, Porslin

Muggar Kina

Budhistorik (5 bud)
42668
42603
33508
33507
750
33506

Slutpris SEK:
121 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.