Roland Svensson litografier

104088

SVENSSON, Roland (1910-2003): 2 st, Skärgårdsmotiv, signerade Roland S, 207/350 resp HC, litografier, 25x20 resp 31x19 cm

Roland Svensson litografier

Budhistorik (25 bud)
46739
3 400
46721
3 200
46735
3 200
46721
46723
2 800

Slutpris SEK:
3 400
328 EUR, 373 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.