Stolar England

104082

STOLAR, 4 st, England, 1800-tal, mahogny

Bruksslitage, senare klädsel

Stolar England

Budhistorik (2 bud)

42670
38571

Slutpris SEK:
77 EUR, 88 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.