Skål 1800-tal

104076

SKÅL, 1800-tal, stämpelmärkt Stockholm, glaserat stengods, höjd 14, diameter 44 cm

skador

Keramik/Porslin

Skål 1800-tal

Budhistorik (4 bud)

41908
450
41630
41261
36179

Slutpris SEK:
450
43 EUR, 49 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.