Roland Svensson färglitografi

104068

SVENSSON, Roland (1910-2003): "Vinter i Sandhamnshålet", signerad Roland S., 93/350, 30x46 cm

Konst, Grafik, Stockholmiana

Roland Svensson färglitografi
Budhistorik (19 bud)
45103
5 400
44947
5 200
44755
5 000
44940
5 000
44755
4 800

Slutpris SEK:
5 400
544 EUR, 618 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.