Byrå rotfanér

104062

BYRÅ, 1800-tal, rotfanér, tre lådor, höjd 98, 97x46 cm

Förstärkningar och lagningar

Byrå rotfanér

Budhistorik (5 bud)
40214
1 700
40101
1 600
36811
35743
34478

Slutpris SEK:
1 700
171 EUR, 194 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.