Stig "Slas" Claesson pastell

104059

CLAESSON, Stig (Slas), (1928-2008): Gård, signerad och daterad Stig Claesson 74, pastell, 42x52 cm

Konst, Måleri

Stig
Budhistorik (11 bud)
45128
1 700
43673
1 600
43673
650
43537
600
41413
550

Slutpris SEK:
1 700
171 EUR, 194 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.