Oljemålning

104052

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR: Religiöst motiv, olja på duk, 54x44

Krackelyrer, färgbortfall

Konst, Måleri

Oljemålning

Budhistorik (8 bud)
42396
2 800
42676
2 800
42396
2 400
42003
42394

Slutpris SEK:
2 800
282 EUR, 320 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.