Stig "Slas" Claesson pastell

104050

CLAESSON, Stig (Slas), (1928-2008): Landsväg, signerad och daterad Stig Claesson 74, pastell, 42x52 cm

Konst, Måleri

Stig
Budhistorik (53 bud)
45355
6 800
45352
6 600
45348
6 400
45347
6 200
45341
6 000

Slutpris SEK:
6 800
685 EUR, 778 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.