Stig "Slas" Claesson pastell

104048

CLAESSON, Stig (Slas), (1928-2008): Granbacke, signerad och daterad Stig Claesson 76, pastell, 40x50 cm

Konst, Måleri

Stig

Budhistorik (14 bud)
44019
1 300
43915
43351
42650
43348

Slutpris SEK:
1 300
124 EUR, 139 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.